​אתר

ימי פעילות ​שעות פעילותמנהל אתרדרכי תקשורת​דוא"ל
אשדוד​

א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש     

 

 

 א'-ה'
ו' וערבי חג
                   מוצ"ש

7:30-16:00

אין שירות

 

                                

08:00-18:00

08:00-12:00

אין שירות

דורון בר-בורנשטיין (אגף הסגר)

 

 

ציון כהן (אגף ביקורת)

טלפון: 088521022
טלפון: 088528829
פקס: 088528825


טלפון: 088520318
טלפון: 088560852
פקס: 088532910

Doronb@moag.gov.il

Tzionk@moag.gov.il

גשר אלנבי​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​
08:00-18:00
אין שירות​
יוסי אולג' (אגף הסגר ושרות לביקורת)​טלפון: 029943492
פקס: 029943715
נייד: 0537732960​
Josepho@moag.gov.il
חיפה​

א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש

                    א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש

7:30-16:00

אין שירות

                        

08:30-16:00

08:30-12:00

אין שירות

כמאל שרף (אגף הסגר)

 

 

ווהב ווהב (אגף ביקורת)

טלפון: 048602113
טלפון: 048602101
פקס: 048623137

טלפון: 048602104
טלפון: 048602111
פקס: 048602128​

Camals@moag.gov.il

----------------------------

Wahabw@moag.gov.il

נתב"ג​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​

07:30-23:00

07:30-21:00

18:00-24:00

גלית אפרתי (אגף ביקורת ושרות להסגר)משרד: 039712549
פקס: 039772471​
 galite@moag.gov.il​​
נהר הירדן​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​

07:00-20:00

אין שירות

יוסי אולג' (אגף הסגר ושרות לביקורת)​טלפון: 046480362
פקס: 046482242
נייד: 0537633412​
Josepho@moag.gov.il
טרנזיט השרון​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​

06:00-12:00

06:00-11:00

אין שירות

מוטי הלל (אגף ביקורת)​טלפון: 0506241786
פקס: --​
Mottyh@moag.gov.il

​​​

 

 

דו"ח יבוא בקר וצאן, ינואר - ספטמבר, 2019https://www.moag.gov.il/vet/Yechidot/inport export/knisa_yetsia_hayot_mahmad/yevu_mikne/Pages/import_09_19.aspxדו"ח יבוא בקר וצאן, ינואר - ספטמבר, 2019
הודעה לציבור היבואנים https://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/sahar_hutz/publication_list/2019/Pages/lemons_turkey.aspxהודעה לציבור היבואנים
נוהל תמיכה בהתארגנות חקלאים ליצוא תוצרת חקלאית טרייה לשנים 2020 - 2022https://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/sahar_hutz/publication_list/2019/Pages/Hitargenut_Haklaim.aspxנוהל תמיכה בהתארגנות חקלאים ליצוא תוצרת חקלאית טרייה לשנים 2020 - 2022