​​​​​


​ סימון כחול לבן
מטה כחול לבן במשרד הכלכלה והתעשייה, משרד החקלאות ופיתוח הכפר, התאחדות חקלאי ישראל, התאחדות האיכרים בישראל, מועצת הצמחים והתאחדות התעשיינים בישראל מזמינים אתכם, היצרנים והחקלאים בישראל, לסמן את תוצרתכם בתו "מיוצר בישראל" ובכך לקדם את מכירת התוצרת הישראלית המקומית.

הסימון בתו יבדל את התוצרת הישראלית ויחזק את גאוות המגדלים תוך עידוד העדפת התוצרת המקומית בקרב הצרכנים

  • זכות השימוש בתו ה​נה ללא תשלום אך מחייבת עמידה בתנאי סף, מילוי טפסים ותהליך הרשמה קצר
  • בחינת הזכאות לתו מתבצעת על ידי משרד החקלאות והתאחדות האיכרים בישראל
​התו "מיוצר בישראל" הוא סימן מסחר רשום, בבעלותה של התאחדות התעשיינים בישראל ועל כן יש לקבל היתר להשתמש בו ואין להעבירו או לעשות בו שימוש כלשהו, אלא בהתאם להרשאה מפורשת מאת התאחדות התעשיינים בישראל.

השימוש בתו יאפשר הצטרפות לקטלוג המוצרים של מטה כחול לבן באתר: "קונים כחול לבן", המשרת מעל 1,200 יצרנים שקיבלו זכות שימוש בתו "מיוצר בישראל".

מוצרים המסומנים בתו "מיוצר בישראל"  מוצגים באופן בולט באתרי סחר מובילים ברשת כגון אתר זאפ, אתר MySupermarket ומפורסמים בערוצי הניו מדיה של מטה כחול לבן, בדגש על פעילות ברשתות חברתיות.

אז... אם אתם חקלאים המגדלים ירקות, פירות והדרים 
אם אתם משווקים תוצרת טרייה מייצור מקומי, שלא עברה תהליך עיבוד
ואם אתם משווקים תוצרתכם באריזה סגורה, או מסמנים את תוצרתכם בתפזורת 
פנייה זו אליכם!  

הקליקו להרשמה לתו מיוצר בישראל באמצעות הטופס המקוון 

או למייל:  nadavs@ikarim.org.il  או באמצעות מועצת הצמחים: ארנה סנדל – ornasandel@gmail.com, עזרא בכר – ezrab@plants.org.il 


 

 

סיפורי עצים - 70 שנהhttp://www.moag.gov.il/shaham/publication/Pages/maagar_sipury_etzim_2018.aspxסיפורי עצים - 70 שנהלקראת חגיגות ה-70 לעצמאות המדינה, העלנו לאינטרנט את אתר הטיולים בעקבות עצים. באתר זה מופיעים 70 טיולים בעקבות עצים המלווים את המדינה לתולדותיה, בעיר, בכפר, בגנים בוטניים ובשטחים פתוחים.
הנחיות הדיווח של המפקח על המחירים לקמעונאים וסיטונאים לפי צו פיקוח על מחירי מצרכים ושירותים (החלת החוק על ירקות ופירות טריים וקביעת רמת הפיקוח, התשע"ז 2016) - דרישות דיווח על נתוני שנת 2017 http://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/research_economy_strategy/publication/2018/Pages/hanchayot_2018.aspxהנחיות הדיווח של המפקח על המחירים לקמעונאים וסיטונאים לפי צו פיקוח על מחירי מצרכים ושירותים (החלת החוק על ירקות ופירות טריים וקביעת רמת הפיקוח, התשע"ז 2016) - דרישות דיווח על נתוני שנת 2017
מפקחי משרד החקלאות ועיריית עכו החרימו 3 כלבים מדירה בעכו, אשר הוחזקו בתנאים לא ראויים, ובניגוד לחוק צער בעלי חייםhttp://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2018/Pages/3_dogs_taken_from_house_in_akko.aspxמפקחי משרד החקלאות ועיריית עכו החרימו 3 כלבים מדירה בעכו, אשר הוחזקו בתנאים לא ראויים, ובניגוד לחוק צער בעלי חיים