​אתר

ימי פעילות ​שעות פעילותמנהל אתרדרכי תקשורת​דוא"ל
אשדוד​

א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש     

 

 

 א'-ה'
ו' וערבי חג
                   מוצ"ש

7:30-16:00

אין שירות

 

                                

08:00-18:00

08:00-12:00

אין שירות

דורון בר-בורנשטיין (אגף הסגר)

 

 

ציון כהן (אגף ביקורת)

טלפון: 088521022
טלפון: 088528829
פקס: 088528825


טלפון: 088520318
טלפון: 088560852
פקס: 088532910

Doronb@moag.gov.il

Tzionk@moag.gov.il

גשר אלנבי​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​
08:00-18:00
אין שירות​
יוסי אולג' (אגף הסגר ושרות לביקורת)​טלפון: 029943492
פקס: 029943715
נייד: 0537732960​
Josepho@moag.gov.il
חיפה​

א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש

                    א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש

7:30-16:00

אין שירות

                        

08:30-16:00

08:30-12:00

אין שירות

כמאל שרף (אגף הסגר)

 

 

ווהב ווהב (אגף ביקורת)

טלפון: 048602113
טלפון: 048602101
פקס: 048623137

טלפון: 048602104
טלפון: 048602111
פקס: 048602128​

Camals@moag.gov.il

----------------------------

Wahabw@moag.gov.il

נתב"ג​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​

07:30-23:00

07:30-21:00

18:00-24:00

גלית אפרתי (אגף ביקורת ושרות להסגר)משרד: 039712549
פקס: 039772471​
 galite@moag.gov.il​​
נהר הירדן​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​

07:00-20:00

אין שירות

יוסי אולג' (אגף הסגר ושרות לביקורת)​טלפון: 046480362
פקס: 046482242
נייד: 0537633412​
Josepho@moag.gov.il
טרנזיט השרון​א'-ה'
ו' וערבי חג
מוצ"ש​

06:00-12:00

06:00-11:00

אין שירות

מוטי הלל (אגף ביקורת)​טלפון: 0506241786
פקס: --​
Mottyh@moag.gov.il

​​​

 

 

הודעה ליבואנים - אושר יבוא זרעי Craterostigma pumilum מארה"ב ודרום אפריקהhttps://www.moag.gov.il/ppis/Yechidot/PlantsRetain/hodaotleyevuan/Pages/Craterostigma-pumilum.aspxהודעה ליבואנים - אושר יבוא זרעי Craterostigma pumilum מארה"ב ודרום אפריקה
נוהל אישור מקום הסגר לדגיםhttps://www.moag.gov.il/Procedures/Pages/ishur_makom_hesger.aspxנוהל אישור מקום הסגר לדגיםהגדרת השיטה והאמצעים לאישור ופיקוח על מקומות הסגר לדגים חיים המיובאים למדינת ישראל. נוהל זה מפרט את אופן הגשת הבקשה לאישור מקום הסגר לדגים, התנאים הפיזיים הנדרשים לצורך אישור מקום ההסגר ואופן הפעלתו
נוהל יבוא אישי של מזון לחיות מחמד למדינת ישראלhttps://www.moag.gov.il/Procedures/Pages/yevu_mazon_hayot_mahmad_5_20.aspxנוהל יבוא אישי של מזון לחיות מחמד למדינת ישראלמטרת הנוהל הנחיית הצרכנים וגורמי המקצוע בתהליך יבוא אישי של מזון לחיות מחמד, בכל הנוגע לפן הווטרינרי, לשם יצירת מסגרת אחידה ומשותפת של כללים, עקרונות והנחיות לביצוע התהליך.